Oddlženie a výkup všetkých druhov nehnuteľností - rýchlo, profesionálne, bezpečne...

O nás

O nás
Naša spoločnosť ponúka majiteľom všetkých typov nehnuteľností rýchly, spoľahlivý a bezpečný spôsob oddlženia alebo odkúpenia ich nehnuteľnosti. Klientom taktiež ponúkame službu poskytnutia finančnej hotovosti alebo zálohy v prebiehajúcich exekučných alebo dražobných konaniach. Našim klientom ponúkame výhodnú alternatívu oproti klasickým postupom pri predaji nehnuteľností. Vďaka rýchlemu jednaniu, profesionálnemu tímu a silnému kapitálu garantujeme naším klientom tie najvýhodnejšie podmienky pri oddlžovaní alebo priamom odkúpení ich nehnuteľností. Naši klienti sa vyhnú zdĺhavému predaju prostredníctvom viacerých realitných kancelárií a nepodstupujú riziká spojené s individuálnym predajom.

Tím našich odborníkov aktívne spolupracuje s našimi klientmi v každej finančnej situácii a poskytuje im profesionálne služby vrátane zabezpečenia kompletného právneho a finančného servisu. Pri našej činnosti dodržujeme najvyššie etické a obchodné štandardy. Spolupráca s našimi klientmi je pre nás serióznym vzťahom dvoch rovnocenných partnerov.

Našim klientom ponúkame asistenciu pri riešení nepredvídaných finančných situácií, pri splácaní dlhov a pôžičiek. Uskutočňujeme oddlžovanie nehnuteľností a napomáhame pri riešení exekučných a dražobných konaní. Ako jediní v prípade potreby poskytujeme našim klientom finančnú zálohu až do uskutočnenia predaja alebo konečného oddlženia nehnuteľnosti. Alternatívne vyplatíme celý dlh nášho klienta a dohodneme sa s ním na následnom odkúpení nehnuteľnosti. Finančnú zálohu Vám navyše poskytneme bez úrokov a poplatkov.

Náš vzťah s klientmi založený na individuálnom prístupe. Pri napĺňaní našich stratégií dbáme na dostupnosť našich služieb pre všetkých klientov a zároveň sa stávame sa ich spoľahlivým partnerom.
Pre záujemcov o naše služby je k dispozícii online formulár. Po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať. Alebo zavolajte na naše kontaktné číslo 0948 195 172.