Oddlženie a výkup všetkých druhov nehnuteľností - rýchlo, profesionálne, bezpečne...

Finančná hotovosť alebo záloha zabezpečená nehnuteľnosťou

Finančné prostriedky poskytujeme klientom spravidla vo výške do 100.000 Eur. Hotovosť zabezpečená nehnuteľnosťou je rýchlym a bezpečným riešením pre majiteľov nehnuteľností, ktorí potrebujú získať väčšiu finančnú hotovosť, nemajú možnosť požičať si peniaze od banky a podmienky nebankových spoločností sú pre nich nevýhodné. Finančnú hotovosť alebo zálohu v prípadoch oddlženia alebo odkúpenia nehnuteľnosti poskytujeme bez úrokov a poplatkov. Zaťažená nehnuteľnosť nie je prekážkou poskytnutia finančných prostriedkov. Častým dôvodom pre získanie finančnej hotovosti alebo zálohy zabezpečenej nehnuteľnosťou sú problémy s exekúciou, dražbou alebo potreba oddlžiť nehnuteľnosť.

Poskytovanie bezúročných záloh

Ako jediní v prípade potreby poskytujeme našim klientom finančnú zálohu až do uskutočnenia konečného oddlženia alebo výkupu nehnuteľnosti. Finančnú zálohu poskytujeme bez úrokov a poplatkov. Finančná záloha je určená na vyplatenie podlžností alebo riešenie nevyhnutných osobných a rodinných potrieb.

Riešenie exekučných a dražobných konaní

Pomôžeme Vám pri riešení Vašej situácie súvisiacej s exekúciou alebo dražbou. Oddlžime alebo odkúpime Vašu nehnuteľnosť a budeme Vás odborne zastupovať pri jednaniach s veriteľmi, exekútormi, dražobníkmi a úradmi. V prípade exekúcie alebo dražby môžeme vyplatiť celý Váš dlh a dohodneme sa na odkúpení nehnuteľnosti.

Oddlžovanie nehnuteľností

Máte dlhy, exekúcie, sudcovské alebo exekútorské zástavy na svoje nehnuteľnosti? Chcete oddlžiť nehnuteľnosť dlhodobým úverom alebo pôžičkou a neprísť o svoju nehnuteľnosť? Potrebujete znížiť splátky vašich existujúcich úverov? Oddlženie nehnuteľnosti je tým najlepším riešením!

Výkup všetkých druhov nehnuteľností

Máte záujem výhodne a spoľahlivo predať Vašu nehnuteľnosť? Chcete zjednodušiť predaj Vašej nehnuteľnosti a nemáte čas nehnuteľnosť ponúkať prostredníctvom realitných kancelárií? Preferujete rýchle jednanie s kapitálovo silným partnerom?
Pre záujemcov o naše služby je k dispozícii online formulár. Po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať. Alebo zavolajte na naše kontaktné číslo 0948 195 172, 0918 800 080.